Montaż drzwi Konin

Chcesz mieć stylowe i nowoczesne drzwi wewnętrzne w swoim mieszkaniu w Koninie? Zapewni Ci to firma STARE FUTRYNY S.C., która oferuje montaż drzwi wewnętrznych na stare futryny w Koninie i okolicach. Chcesz wiedzieć, dlaczego taka wymiana drzwi jest tańsza od tradycyjnej metody? Szukasz sposobu na odmianę aranżacji mieszkania bez remontu? Już ją znalazłeś.

Nowe drzwi wewnętrzne bez remontu i hałasu w Koninie

Znudziły Ci się staromodne drzwi wewnętrzne zamontowane na metalowych ościeżnicach w Twoim mieszkaniu? Chcesz je wymienić, ale obawiasz się, że usługa będzie droga i czasochłonna? Wybierz montaż drzwi na stare futryny wykonany przez naszych fachowców, a wszystkie prace zostaną zakończone w ciągu jednego dnia, bez hałasu, kurzu, sprzątania i przedłużającego się remontu. W zależności od potrzeb oferujemy montaż drzwi wewnętrznych na starych ościeżnicach, do których dopasowujemy nowe skrzydło, lub z wykorzystaniem specjalnych nakładek. 

Montaż drzwi z dojazdem do Klienta

Obawiasz się, że wymiana drzwi z zastosowaniem istniejących ościeżnic ogranicza wybór możliwych kolorów i rozwiązań? Niepotrzebnie! W naszej ofercie mamy szeroki asortyment drzwi wewnętrznych marek Porta oraz Vivento. Możesz wybrać drzwi płytowe lub ramowe w odcieniach drewna, szarości, bieli, czerni czy beżu. Dzięki temu zaaranżujesz przestrzeń w sypialni, salonie, kuchni, a nawet łazience. Wykonujemy niezbędne pomiary, dojeżdżając do Klientów na terenie Konina i okolic. Zapraszamy do kontaktu!

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...