Mapa serwisu drzwi
Montaż drzwi wewnętrznych na stare futryny

Montaż Drzwi Kielce

Mieszkasz w Kielcach i chcesz wymienić drzwi wewnętrzne w swoim mieszkaniu lub domu szybko, tanio i bez hałasu? Usługi FHU Sławomir Radajewski są właśnie dla Ciebie. W naszej ofercie zapewniamy montaż drzwi na stare futryny, bez konieczności usuwania istniejących ościeżnic. Postaw na nasze usługi już dziś - dzięki nam odświeżysz mieszkanie w jeden dzień!

Dwie metody wymiany drzwi wewnętrznych bez usuwania ościeżnic

Montaż drzwi wewnętrznych potrafi być uciążliwy, zwłaszcza jeśli wiąże się z usuwaniem starych, metalowych ościeżnic. Jeśli jednak nie podobają Ci się drzwi pokojowe do salonu, sypialni lub kuchni, możesz postawić na drzwi wewnętrzne na stare futryny montowane na dwa różne sposoby:

  • z wykorzystaniem nakładek na ościeżnice, na które montuje się nowe drzwi;
  • dopasowując do istniejących futryn drzwi stworzone pod wymiar.

Niezależnie od tego, którą metodę wybierzesz, wymiana drzwi w Kielcach zajmie maksymalnie jeden dzień, co oznacza, że obędziesz się bez kurzu i hałasu i długotrwałego sprzątania. Warto jednak pamiętać, że zastosowane nakładki zmniejszają światło przejścia o około 3-4 centymetry.

Szeroka gama produktów w FHU Sławomir Radajewski

Proponujemy Klientom z Kielc szeroki wybór różnego rodzaju drzwi ramowych i płytowych w konkurencyjnych cenach. Bogata kolorystyka sprawia, że nasze drzwi wewnętrzne można dopasować do każdej aranżacji. U nas kupisz nowoczesne drzwi Vivento lub Porta w odcieniach bieli, beżu, szarości, dębu czy sosny, a nawet czerni.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

Dane firmy

logo firmy Stare futryny
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
SŁAWOMIR RADAJEWSKI

NIP 633-178-93-78
REGON 320203008

Dane kontaktowe

Adres:

,ul. Leśna 4 Ruszkowice,
26-422 Borkowice.

Telefon:

O603-266-987

E-mail:

mlodz@starefutryny.pl