Mapa serwisu drzwi
Montaż drzwi wewnętrznych na stare futryny

Montaż Drzwi Lublin

Atrakcyjne i nowoczesne drzwi wewnętrzne mogą stać się ozdobą niejednego mieszkania w Lublinie. Co zrobić, gdy jednak nie chcemy usuwać istniejących ościeżnic, ale konieczna jest wymiana drzwi? Wystarczy postawić na montaż drzwi na stare futryny oferowany przez FHU Sławomir Radajewski dla mieszkańców Lublina i okolic.

Czy można wymienić drzwi wewnętrzne bez remontu?

Metalowe ościeżnice nie prezentują się zbyt elegancko. Jeśli chcesz je ukryć, bez żmudnego usuwania, postaw na drzwi wewnętrzne na stare futryny z zastosowaniem specjalnych nakładek. Nowoczesne, płytowe lub ramowe, drzwi pokojowe sprawdzą się zarówno w sypialni, salonie, pokoju dziecka, jak i kuchni czy łazience. Dlaczego warto zainwestować w usługi FHU Sławomir Radajewski? Ponieważ:

  • wymiana drzwi w Lublinie razem z nami trwa maksymalnie jeden dzień;
  • montaż drzwi wewnętrznych odbywa się bez uciążliwego remontu, kurzu, hałasu i obecności ekipy remontowej przez kilka dni;
  • dzięki nam drzwi wewnętrzne będą tańsze od tradycyjnego rozwiązania z koniecznością usuwania istniejących ościeżnic.

Jakie drzwi warto wybrać?

W ofercie mamy produkty najbardziej znanych producentów stolarki drzwiowej - Vivento oraz Porta - w rozmaitych kolorach - bieli, beżu, jasnego lub ciemnego brązu. Oferujemy drzwi płytowe lub ramowe w wersjach PREMIUM, BASIC i STANDARD. Działamy w Lublinie i okolicach, oferując Klientom nowoczesne rozwiązania w niskiej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

Dane firmy

logo firmy Stare futryny
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
SŁAWOMIR RADAJEWSKI

NIP 633-178-93-78
REGON 320203008

Dane kontaktowe

Adres:

,ul. Leśna 4 Ruszkowice,
26-422 Borkowice.

Telefon:

O603-266-987

E-mail:

mlodz@starefutryny.pl