Montaż drzwi Piła

Atrakcyjne i nowoczesne drzwi wewnętrzne mogą stać się ozdobą niejednego mieszkania w Pile. Co zrobić, gdy jednak nie chcemy usuwać istniejących ościeżnic, ale konieczna jest wymiana drzwi? Wystarczy postawić na montaż drzwi na stare futryny oferowany przez STARE FUTRYNY S.C. dla mieszkańców Piły i okolic.

Czy można wymienić drzwi wewnętrzne bez remontu?

Metalowe ościeżnice nie prezentują się zbyt elegancko. Jeśli chcesz je ukryć, bez żmudnego usuwania, postaw na drzwi wewnętrzne na stare futryny z zastosowaniem specjalnych nakładek. Nowoczesne, płytowe lub ramowe, drzwi pokojowe sprawdzą się zarówno w sypialni, salonie, pokoju dziecka, jak i kuchni czy łazience. Dlaczego warto zainwestować w usługi STARE FUTRYNY S.C.? Ponieważ:

  • wymiana drzwi w Pile razem z nami trwa maksymalnie jeden dzień;
  • montaż drzwi wewnętrznych odbywa się bez uciążliwego remontu, kurzu, hałasu i obecności ekipy remontowej przez kilka dni;
  • dzięki nam drzwi wewnętrzne będą tańsze od tradycyjnego rozwiązania z koniecznością usuwania istniejących ościeżnic.

Jakie drzwi warto wybrać?

W ofercie mamy produkty najbardziej znanych producentów stolarki drzwiowej - Vivento oraz Porta - w rozmaitych kolorach - bieli, beżu, jasnego lub ciemnego brązu. Oferujemy drzwi płytowe lub ramowe w wersjach PREMIUM, BASIC i STANDARD. Działamy w Pile i okolicach, oferując Klientom nowoczesne rozwiązania w niskiej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...