Mapa serwisu drzwi
Montaż drzwi wewnętrznych na stare futryny

Producenci

Vivento to polska marka wywodząca się od firmy Sękpol posiadającej 30-letnie doświadczenie w produkcji drzwi i ościeżnic. Szeroka oferta produktów i usług świadczonych przez Vivento dobrze odpowiada potrzebom rynku. Firmę Vivento wyróżnia możliwość wyprodukowania drzwi na wymiar tak aby pasowały do starej ościeżnicy. Wykorzystywane przez nas rozwiązania pozwalają także zabudować ościeżnicę metalową nakładką ZOS.

PORTA to renomowana marka, którą cechuje tworzenie solidnych, nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Firma projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. W bogatej ofercie znaleźć można między innymi drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, ościeżnice oraz akcesoria drzwiowe. Produkt, z którego najczęściej korzystamy to ościeżnica nakładkowa RENOVA do zabudowy starych futryn.

KMT jest liderem na polskim rynku w produkcji drzwi ze stali. W ofercie znaleźć można drzwi wewnętrzne, zewnętrzne oraz antywłamaniowe. Firma specjalizuje się w produkcji drzwi stalowych przeznaczonych dla budownictwa wielorodzinnego, jednorodzinnego oraz budynków użyteczności publicznej. KMT współpracuje z dostawcami oferującymi tylko najlepsze materiały niezbędne do produkcji drzwi, co w konsekwencji daje produkt najwyższej jakości, który będzie służył Państwu przez wiele długich lat.