Mapa serwisu drzwi
Montaż drzwi wewnętrznych na stare futryny

VIVENTO

Wśród propozycji STAEREFUTRYNY.PL znajdują się drzwi wewnętrzne VIVENTO, które możemy zamontować na istniejące ościeżnice. Marka VIVENTO ma niemal 30-letnie doświadczenie w produkcji stolarki drzwiowej, oferuje szeroki wybór modeli i wzorów, pełnych, jak i ze szklanymi elementami. Drzwi VIVENTO z wykorzystaniem nakładek lub na starych ościeżnicach dostępne są w różnych szerokościach.

Ramowe i płytowe drzwi Vivento z montażem na stare futryny

Drzwi wewnętrzne VIVENTO - ramowe i płytowe - wykonane są z drewna lub trwałej płyty MDF, a doatkowo wyposażone w:

  • szybę matową w kolorze satyny,
  • 2 lub 3 zawiasy,
  • nowoczesne, niklowane okucia.

Szeroka paleta kolorystyczna sprawia, że drzwi wewnętrzne VIVENTO można dobrać do wystroju wnętrza. Polecamy montaż drzwi Vivento na starych futrynach z wykorzystaniem specjalnych nakładek zabudowujących lub dopasowując skrzydła do istniejących ościeżnic. W ofercie posiadamy także drzwi zewnętrzne (wewnątrzklatkowe), których montaż odbywa się z zastosowaniem starych zawiasów. Dzięki temu wymiana drzwi odbędzie się bez remontu, hałasu i kurzu. W naszym asortymencie znajdują się trzy rodzaje produktów VIVENTO:

  • BASIC (płytowe),
  • PRESTIGE (ramowe),
  • SOLID (zewnętrzne)

o szerokości 60, 70, 80 i 90 cm, a także, za dopłatą, specjalne drzwi na wymiar, stworzone w taki sposób, by pasowały do ościeżnicy w danym pomieszczeniu. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych montażem drzwi wewnętrznych VIVENTO na stare ościeżnice.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: