Mapa serwisu drzwi
Montaż drzwi wewnętrznych na stare futryny

Montaż Drzwi KatowiceCzy można wymienić drzwi wewnętrzne w Katowicach tanio i szybko? Oczywiście! Wystarczy zainwestować w usługi oferowane przez firmę STAREFUTRYNY.PL. Nasi specjaliści zapewniają szybki i sprawny montaż drzwi wewnętrznych na istniejących ościeżnicach. Metoda ta jest tańsza i szybsza od tradycyjnego sposobu wymiany drzwi, ponieważ nie wymaga usuwania starych futryn, dzięki czemu można uniknąć kurzu i hałasu.

Wymiana drzwi w Katowicach w ciągu jednego dnia

Nie wierzysz, że wymiana drzwi wewnętrznych z zastosowaniem specjalnych nakładek lub drzwi zrobionych na wymiar rozpocznie się i zakończy tego samego dnia? Z naszymi specjalistami, którzy dojeżdżają do Klientów, wszystko jest możliwe. Proponujemy innowacyjne rozwiązanie, takie jak wybór drzwi na stare futryny do mieszkania czy domu w Katowicach. Usługa ta daje możliwość zabudowania istniejących, metalowych ościeżnic, zamiast ich usuwania, co wiąże się z duża ilością kurzu i pracy oraz uciążliwym hałasem.

Ramowe czy płytowe drzwi wewnętrzne - jakie wybierzesz dla siebie?

Jeśli chcesz wybrać do swojego mieszkania pokojowe drzwi wewnętrzne od najlepszych producentów, które zamontujemy na istniejących ościeżnicach, to dzięki firmie STAREFUTRYNY.PL masz taką możliwość. Gwarantujemy Klientom z Katowic nowoczesne drzwi Vivento i Porta płytowe lub ramowe. Bogata stylistyka sprawia, że można dobrać kolor i ilość przeszkleń do własnych preferencji i aranżacji pomieszczenia.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

Dane firmy

logo firmy Stare futryny
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
SŁAWOMIR RADAJEWSKI

NIP 633-178-93-78
REGON 320203008

Dane kontaktowe

Adres:

,ul. Leśna 4 Ruszkowice,
26-422 Borkowice.

Telefon:

O603-266-987

E-mail:

mkrakow@starefutryny.pl
mkatowice@starefutryny.pl