Montaż drzwi Kielce

Mieszkasz w Kielcach i chcesz wymienić drzwi wewnętrzne w swoim mieszkaniu lub domu szybko, tanio i bez hałasu? Usługi FHU Sławomir Radajewski są właśnie dla Ciebie. W naszej ofercie zapewniamy montaż drzwi na stare futryny, bez konieczności usuwania istniejących ościeżnic. Postaw na nasze usługi już dziś - dzięki nam odświeżysz mieszkanie w jeden dzień!

Dwie metody wymiany drzwi wewnętrznych bez usuwania ościeżnic

Montaż drzwi wewnętrznych potrafi być uciążliwy, zwłaszcza jeśli wiąże się z usuwaniem starych, metalowych ościeżnic. Jeśli jednak nie podobają Ci się drzwi pokojowe do salonu, sypialni lub kuchni, możesz postawić na drzwi wewnętrzne na stare futryny montowane na dwa różne sposoby:

  • z wykorzystaniem nakładek na ościeżnice, na które montuje się nowe drzwi;
  • dopasowując do istniejących futryn drzwi stworzone pod wymiar.

Niezależnie od tego, którą metodę wybierzesz, wymiana drzwi w Kielcach zajmie maksymalnie jeden dzień, co oznacza, że obędziesz się bez kurzu i hałasu i długotrwałego sprzątania. Warto jednak pamiętać, że zastosowane nakładki zmniejszają światło przejścia o około 3-4 centymetry.

Szeroka gama produktów w FHU Sławomir Radajewski

Proponujemy Klientom z Kielc szeroki wybór różnego rodzaju drzwi ramowych i płytowych w konkurencyjnych cenach. Bogata kolorystyka sprawia, że nasze drzwi wewnętrzne można dopasować do każdej aranżacji. U nas kupisz nowoczesne drzwi Vivento lub Porta w odcieniach bieli, beżu, szarości, dębu czy sosny, a nawet czerni.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Region A i B
STARE FUTRYNY S.C.

ul. Gruszowa 15,
62-006 Bogucin
(Dojeżdżamy do klienta)

Region C
FHU SŁAWOMIR RADAJEWSKI

Brzeski 80
98-160 Sędziejowice
(Dojeżdżamy do klienta)

Pomiar w okolicach siedziby jest bezpłatny. Obsługa dalszych rejonów może się wiązać z dodatkową opłatą za dojazd.

Wypełnij formularz
Producenci
Erkado
KMT Stal
Vivento
Porta
Wikęd
Verte