Montaż drzwi Leszno

Mieszkasz w Lesznie i chcesz wymienić drzwi wewnętrzne w swoim mieszkaniu lub domu szybko, tanio i bez hałasu? Usługi STARE FUTRYNY S.C. są właśnie dla Ciebie. W naszej ofercie zapewniamy montaż drzwi na stare futryny, bez konieczności usuwania istniejących ościeżnic. Postaw na nasze usługi już dziś - dzięki nam odświeżysz mieszkanie w jeden dzień!

Dwie metody wymiany drzwi wewnętrznych bez usuwania ościeżnic

Montaż drzwi wewnętrznych potrafi być uciążliwy, zwłaszcza jeśli wiąże się z usuwaniem starych, metalowych ościeżnic. Jeśli jednak nie podobają Ci się drzwi pokojowe do salonu, sypialni lub kuchni, możesz postawić na drzwi wewnętrzne na stare futryny montowane na dwa różne sposoby:

  • z wykorzystaniem nakładek na ościeżnice, na które montuje się nowe drzwi;
  • dopasowując do istniejących futryn drzwi stworzone pod wymiar.

Niezależnie od tego, którą metodę wybierzesz, wymiana drzwi w Lesznie zajmie maksymalnie jeden dzień, co oznacza, że obędziesz się bez kurzu i hałasu i długotrwałego sprzątania. Warto jednak pamiętać, że zastosowane nakładki zmniejszają światło przejścia o około 3-4 centymetry.

Szeroka gama produktów

Proponujemy Klientom z Leszna szeroki wybór różnego rodzaju drzwi ramowych i płytowych w konkurencyjnych cenach. Bogata kolorystyka sprawia, że nasze drzwi wewnętrzne można dopasować do każdej aranżacji. U nas kupisz nowoczesne drzwi Vivento lub Porta w odcieniach bieli, beżu, szarości, dębu czy sosny, a nawet czerni.

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...