Montaż drzwi Opole

Modne, stylowe, nowoczesne - takie są drzwi wewnętrzne montowane przez firmę STARE FUTRYNY S.C. dla mieszkańców Opola. Jako profesjonaliści dojeżdżamy do naszych Klientów, wykonujemy niezbędne pomiary i pomagamy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane do potrzeb i oczekiwań. W asortymencie mamy pokojowe drzwi ramowe i płytowe w rozmaitej kolorystyce - szeroki asortyment sprawia, że każdy wybierze coś dla siebie. Dlaczego warto zainwestować w montaż drzwi wewnętrznych na stare futryny?

Wymiana drzwi bez stresu? Z nami to możliwe

Jeśli szukasz fachowców W Opolu których specjalizacją jest wymiana drzwi bez usuwania starych futryn, to właśnie ich znalazłeś. Naszym Klientom oferujemy sprawny i szybki montaż drzwi wewnętrznych na starych futrynach:

  • z zastosowaniem specjalnych nakładek, zmniejszających światło przejścia o 3-4 cm,
  • wykorzystując drzwi stworzone na wymiar dopasowane do rozmiaru istniejącej ościeżnicy.

Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ wymiana drzwi wewnętrznych bez usuwania istniejących ościeżnic jest:

  • szybsza,
  • tańsza,
  • mniej kłopotliwa

od tradycyjnej metody. Poza tym nie wiąże się z przedłużającym remontem, kurzem i hałasem, który przeszkadza nie tylko mieszkańcom, ale i sąsiadom. Jeśli zatem masz w domu w Opolu drzwi wewnętrzne zamontowane na metalowych ościeżnicach i chcesz je ukryć, zgłoś się do nas. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania w atrakcyjnej cenie - u nas znajdziesz drzwi typu BASIC, STANDARD i PREMIUM. Które z nich zamontujesz we własnym M?

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...