Montaż Drzwi Poznań

Szukasz eleganckich i nowoczesnych drzwi do salonu, sypialni, łazienki? Wybierz drzwi wewnętrzne, które zamontujemy w Twoim mieszkaniu w Poznaniu! Czym wyróżnia się nasza oferta? Montażem drzwi na stare futryny, dzięki czemu można odświeżyć wnętrze bez uciążliwych remontów.

Montaż drzwi wewnętrznych z firmą STARE FUTRYNY

Drzwi wewnętrzne na wymiar od renomowanych firm - wraz z montażem i w atrakcyjnej cenie - to możesz zyskać, decydując się na współpracę właśnie z nami. Remontowanie mieszkania nie jest przyjemne ani tanie, ale dzięki nam montaż i wymiana drzwi w bloku w Poznaniu odbędą się w ciągu jednego dnia - bez kurzu, niszczenia ścian i konieczności kilkugodzinnego sprzątania. W asortymencie znajdziesz produkty takich marek, jak Porta, czy Vivento. Montaż drzwi wewnętrznych na stare futryny odbywa się na dwa sposoby:
  • z użyciem specjalnych, nowych nakładek zakładanych na stare ościeżnice,
  • przez dopasowanie skrzydła do ościeżnicy, z wykorzystaniem starych zawiasów.

Tani montaż drzwi bez remontu - czy to możliwe?

Nie lubisz kurzu, remontów i związanego z nimi hałasu, ale chcesz wymienić stare drzwi wewnętrzne w swoim mieszkaniu w Poznaniu, które są już niemodne i nie pasują do nowoczesnych aranżacji? Skorzystaj z oferty STARE FUTRYNY. Wyszkoleni specjaliści, stale podnoszący swoje umiejętności, dojeżdżają do klientów w Poznaniu i wykonują niezbędne pomiary - dzięki nim wymiana drzwi przebiegnie szybko i sprawnie. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Region A i B
STARE FUTRYNY S.C.

ul. Gruszowa 15,
62-006 Bogucin
(Dojeżdżamy do klienta)

Region C
FHU SŁAWOMIR RADAJEWSKI

Brzeski 80
98-160 Sędziejowice
(Dojeżdżamy do klienta)

Pomiar w okolicach siedziby jest bezpłatny. Obsługa dalszych rejonów może się wiązać z dodatkową opłatą za dojazd.

Wypełnij formularz
Producenci
Erkado
KMT Stal
Vivento
Porta
Wikęd
Verte