Montaż drzwi Radom

Chcesz wymienić drzwi wewnętrzne w Radomiu tanio i szybko? Postaw na specjalistów z firmy STAREFUTRYNY.PL, którzy oferują montaż drzwi wewnętrznych na starych futrynach. Dlaczego taka wymiana drzwi dla Klientów z Radomia jest znacznie bardziej opłacalna? Ponieważ:

  • generuje znacznie mniej kurzu, hałasu i bałaganu,
  • nie wymaga usuwania istniejących futryn,
  • prace zakończą się w ciągu jednego dnia.

Montaż drzwi na stare futryny w Twoim mieszkaniu w Radomiu - szybko, tanio, wygodnie

Montaż drzwi wewnętrznych dla Klientów z Radomia odbywa się na dwa sposoby:

  • z zastosowaniem nakładek, które montuje się na istniejącą ościeżnicę (co zmniejsza światło przejścia o kilka centymetrów),
  • z wykorzystaniem drzwi przygotowanych na wymiar, pasujących do wielkości istniejącej futryny.

Drzwi na stare futryny mają wiele zalet - ich montaż jest tańszy od metody tradycyjnej, ponieważ nie wymaga usuwania istniejących ościeżnic. Firma STAREFUTRYNY.PL proponuje swoim Klientom nowoczesne drzwi płytowe lub ramowe w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu dopasujesz je do wystroju wnętrza. Mamy zarówno drzwi wewnętrzne do sypialni, jak i kuchni czy łazienki, z przeszkleniami lub bez. Oferujemy montaż drzwi znanych marek, jak Vivento i Porta, gwarantujących najwyższą jakość wykonania. Dojeżdżamy do zainteresowanych mieszkańców Radomia, wykonujemy konieczne pomiary i pomagamy wybrać najlepszy model drzwi. Zapraszamy do kontaktu!

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...