Montaż drzwi Toruń

Szukasz drzwi pokojowych w Toruniu? Postaw na montaż drzwi wewnętrznych na stare futryny, dzięki którym remont przebiegnie szybko i sprawnie - maksymalnie w ciągu 12 godzin! Jeśli masz w domu stare, metalowe ościeżnice, to możesz dopasować do nich nowe drzwi na stare futryny i cieszyć się odmienionym wnętrzem bez kurzu, hałasu i ekipy remontowej.

Wymiana drzwi  bez remontu - jak to możliwe?

By wymienić drzwi wewnętrzne, wcale nie musisz demontować istniejących ościeżnic. Wręcz przeciwnie, warto je wykorzystać i postawić na szybki i sprawny montaż drzwi wewnętrznych w Toruniu i okolicach na dwa sposoby:

  • z zastosowaniem specjalnych nakładek na ościeżnice; wybierając je, warto pamiętać, że światło przejścia zmniejszy się o około 3-4 cm,
  • dopasowując do starych futryn drzwi wykonane na wymiar.

W naszej ofercie znajdziesz produkty czołowych producentów stolarki drzwiowej, takich jak Porta czy Vivento. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na ramowe lub płytowe drzwi wewnętrzne na stare futryny w rozmaitej kolorystyce drewna - dębowego czy olchowego - lub nieco jaśniejszych kolorach - bieli, beżu czy szarości. 

Tanie drzwi w Toruniu tylko od FHU STARE FUTRYNY

Wymiana drzwi z zastosowaniem nakładek lub montażem na starych futrynach jest tańsza od tradycyjnego sposobu. Wszystko dlatego, że nie trzeba usuwać istniejących ościeżnic. Nasi eksperci dojeżdżają do Klientów na terenie Torunia, wykonują konieczne pomiary i podpowiadają, jaki produkt do domu czy mieszkania wybrać.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Region A i B
STARE FUTRYNY S.C.

ul. Gruszowa 15,
62-006 Bogucin
(Dojeżdżamy do klienta)

Region C
FHU SŁAWOMIR RADAJEWSKI

Brzeski 80
98-160 Sędziejowice
(Dojeżdżamy do klienta)

Pomiar w okolicach siedziby jest bezpłatny. Obsługa dalszych rejonów może się wiązać z dodatkową opłatą za dojazd.

Wypełnij formularz
Producenci
Erkado
KMT Stal
Vivento
Porta
Wikęd
Verte