Montaż drzwi Toruń

Szukasz drzwi pokojowych w Toruniu? Postaw na montaż drzwi wewnętrznych na stare futryny, dzięki którym remont przebiegnie szybko i sprawnie - maksymalnie w ciągu 12 godzin! Jeśli masz w domu stare, metalowe ościeżnice, to możesz dopasować do nich nowe drzwi na stare futryny i cieszyć się odmienionym wnętrzem bez kurzu, hałasu i ekipy remontowej.

Wymiana drzwi  bez remontu - jak to możliwe?

By wymienić drzwi wewnętrzne, wcale nie musisz demontować istniejących ościeżnic. Wręcz przeciwnie, warto je wykorzystać i postawić na szybki i sprawny montaż drzwi wewnętrznych w Toruniu i okolicach na dwa sposoby:

  • z zastosowaniem specjalnych nakładek na ościeżnice; wybierając je, warto pamiętać, że światło przejścia zmniejszy się o około 3-4 cm,
  • dopasowując do starych futryn drzwi wykonane na wymiar.

W naszej ofercie znajdziesz produkty czołowych producentów stolarki drzwiowej, takich jak Porta czy Vivento. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na ramowe lub płytowe drzwi wewnętrzne na stare futryny w rozmaitej kolorystyce drewna - dębowego czy olchowego - lub nieco jaśniejszych kolorach - bieli, beżu czy szarości. 

Tanie drzwi w Toruniu

Wymiana drzwi z zastosowaniem nakładek lub montażem na starych futrynach jest tańsza od tradycyjnego sposobu. Wszystko dlatego, że nie trzeba usuwać istniejących ościeżnic. Nasi eksperci dojeżdżają do Klientów na terenie Torunia, wykonują konieczne pomiary i podpowiadają, jaki produkt do domu czy mieszkania wybrać.

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...