Montaż drzwi Gdańsk

 

 

Masz wrażenie, że wystrój Twojego wnętrza wyszedł z mody i szukasz zaufanych specjalistów, którzy wymienią Ci drzwi wewnętrzne w Gdańsku? Nie mamy więc wątpliwości, że nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje. Od lat proponujemy klientom fachowy montaż drzwi w Gdańsku bez usuwania dotychczasowych ościeżnic. Zyskujesz dzięki temu czas i siły, które trzeba byłoby poświęcić na sprzątanie po wielogodzinnym remoncie. Wymiana drzwi w naszym wykonaniu przebiega bardzo sprawnie, dlatego nie musisz długo czekać, aby w pełni cieszyć się nowym stylowym akcentem w swojej aranżacji.

Idealnie dopasowane drzwi na stare futryny Gdańsk

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami? Oferujemy fachowy montaż drzwi wewnętrznych w Gdańsku w atrakcyjnej cenie bez usuwania istniejących ościeżnic, dzięki czemu unikniesz długich i męczących prac remontowych. Wykonujemy go na dwa sposoby. Jedno z rozwiązań obejmuje wykorzystanie drzwi z nakładkami na futryny. Dzięki nim istniejące ościeżnice zostają dokładnie zakryte, całość doskonale się prezentuje, a światło przejścia zmniejsza się jedynie o 3-4 cm. Możemy także wykonać montaż drzwi na wymiar, dopasowując skrzydło drzwiowe do wysokości i szerokości ościeżnicy. W jednym i drugim przypadku przyjeżdżamy do klienta wcześniej i wykonujemy niezbędne pomiary, co gwarantuje estetyczny efekt.

Drzwi wewnętrzne Gdańsk – poznaj naszą szeroką ofertę

Klienci mogą u nas wybierać spośród bardzo wielu modeli drzwi cenionych firm, takich jak Porta czy Vivento. Nasza oferta jest bardzo różnorodna, dlatego bez trudu znajdziesz u nas drzwi pasujące do Twojej aranżacji.

Zapraszamy do kontaktu!

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...