Montaż drzwi Elbląg

 

 

Zastanawiasz się nad usługami firmy, która montuje drzwi wewnętrzne bez usuwania ościeżnic w Elblągu? W takim razie nasza oferta jest wprost stworzona dla Ciebie! Zapewniamy sprawny montaż drzwi w Elblągu, który nie wymaga długotrwałych i uciążliwych prac remontowych. Dzięki temu możesz cieszyć się nowymi drzwiami bez konieczności wielogodzinnego sprzątania po remoncie.

Chcesz kupić drzwi na stare futryny w Elblągu? Zgłoś się do nas!

Fachowy montaż drzwi wewnętrznych w Elblągu

Czy wymiana drzwi w Elblągu może odbyć się sprawnie i bez kłębów kurzu? Oczywiście, że tak! Wystarczy skorzystać z pomocy specjalistów z firmy Stare Futryny. Profesjonalnie wykonujemy montaż drzwi wewnętrznych w Elblągu na jeden z dwóch sposobów. Klienci mogą zdecydować się na użycie drzwi z nakładkami na futryny, które precyzyjnie zamaskują dotychczasowe ościeżnice. Zapewnia to estetyczny efekt i zmniejsza światło przejścia zaledwie o 3-4 cm. Można się u nas zdecydować także na montaż drzwi na wymiar. W tym przypadku skrzydło drzwiowe jest dopasowywane do rozmiarów istniejącej ościeżnicy. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie wybierzesz, możesz liczyć na fachowe doradztwo naszego pracownika, który osobiście wykona wszystkie niezbędne pomiary.

Stylowe drzwi wewnętrzne Elbląg

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór drzwi uznanych marek, w tym m.in. Vivento i Porta. Proponujemy zarówno drzwi wyróżniające się nowoczesnym designem, jak i te w klasycznym stylu.

Zapraszamy do kontaktu!

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...