Montaż drzwi Gorzów Wielkopolski

Chcesz zmienić aranżację swojego wnętrza i szukasz firmy, która montuje drzwi wewnętrzne bez usuwania starych ościeżnic w Gorzowie Wielkopolskim? Skorzystaj z naszych usług! Dzięki nam wymiana drzwi przebiega sprawnie i bezproblemowo, a Ty nie musisz zatrudniać dodatkowo ekipy remontowej. W ciągu jednego dnia Twoje wnętrze zostanie odmienione za sprawą eleganckich drzwi, które najbardziej przypadną Ci do gustu w naszej ofercie.

Montaż drzwi wewnętrznych Gorzów Wielkopolski – jak to robimy?

Wiele osób waha się nad wymianą drzwi ze względu na to, że nie chcą demontować dotychczasowych ościeżnic. Montaż drzwi wewnętrznych w naszym wykonaniu pozwala temu zaradzić. W zależności od potrzeb klienta możemy zrealizować go na dwa sposoby. Pierwsza metoda wykorzystuje drzwi z nakładkami na futryny, które pozwalają precyzyjnie zamaskować istniejące ościeżnice i zmniejszają światło przejścia zaledwie o 3-4 cm. Drugą opcją jest montaż skrzydeł drzwiowych na wymiar – nasz pracownik dokonuje na miejscu u klienta odpowiednich pomiarów, a następnie na tej podstawie skrzydło drzwiowe jest dostosowywane do rozmiarów futryny. Oba rozwiązania są bardzo wygodne i pozwalają na wymianę drzwi bez przedłużających się i uciążliwych prac remontowych.

Szeroki wybór drzwi na stare futryny Gorzów Wielkopolski

Oferujemy różnorodne drzwi uznanych producentów takich jak np. Porta czy Vivento. Zróżnicowanie naszego asortymentu jest na tyle duże, że bez trudu zamówisz u nas model idealnie dopasowany do Twojej aranżacji.

Zapraszamy do kontaktu!

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...