Montaż drzwi Szczecin

 

Interesują Cię drzwi wewnętrzne, które dopełnią aranżację Twojego mieszkania lub domu w Szczecinie bez uciążliwego remontu? Oferujemy fachowy montaż drzwi na stare futryny, dzięki któremu Twoje wnętrze zyska nowy, odświeżony charakter. Osiągamy to bez usuwania dotychczasowych ościeżnic, co pozwala uniknąć remontowego bałaganu i wielogodzinnego sprzątania.

Profesjonalny montaż drzwi wewnętrznych Szczecin

Decydując się na współpracę z nami, zapewniasz sobie sprawną i rzetelną wymianę drzwi. Można na nas polegać – zdobywane przez lata doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że montaż drzwi wewnętrznych w naszym wykonaniu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ważną częścią naszej oferty są drzwi wyposażone w nakładki na futryny. Jakie są zalety tego rozwiązania? Dzięki zastosowaniu nakładek można precyzyjnie zakryć nieestetyczne ościeżnice. Warto przy tym podkreślić, że światło przejścia zmniejsza się jedynie o 3-4 cm, więc jesteśmy w stanie połączyć estetykę z funkcjonalnością.

Dopasowane drzwi na stare futryny Szczecin

Wykorzystanie drzwi z nakładkami na futryny nie jest jedynym rozwiązaniem, jakie możemy zaproponować naszym klientom. Druga opcja to montaż drzwi na wymiar. W tym przypadku skrzydła drzwiowe zostaną idealnie spasowane z obecną ościeżnicą.

Co istotne, niezależnie od tego, które rozwiązanie wybierzesz, nasz pracownik przyjedzie do Ciebie i dokona niezbędnych pomiarów. Zapewni Ci to wygodę i pewność, że drzwi zostaną odpowiednio dostosowane do rozmiaru Twojej ościeżnicy.

Wymiana drzwi Szczecin – doświadczenie i profesjonalizm

W naszej firmie oferujemy drzwi wykonywane na określony wymiar. W związku z tym czas oczekiwania na ich wyprodukowanie jest nieco dłuższy niż w przypadku standardowych skrzydeł drzwiowych. Bez dwóch zdań warto jednak czekać trochę dłużej, ponieważ uzyskane dopasowanie sprawia, że nowe drzwi doskonale się prezentują w mieszkaniu. Jeśli chodzi natomiast o samą wymianę drzwi u klienta, to jest ona bardzo sprawna i przeprowadzamy ją zazwyczaj w ciągu jednego dnia.

Dużą zaletą naszego asortymentu jest szeroki wybór drzwi cenionych marek, w tym takich jak Vivento oraz Porta. Wśród naszych propozycji z pewnością znajdą coś dla siebie miłośnicy m.in. nowoczesnego minimalizmu, industrialnej surowości czy elegancji w klasycznym wydaniu. Sprawdź nasze produkty i wzbogać swoje wnętrze o nowe drzwi.

Marzą Ci się nowe, stylowe drzwi wewnętrzne w Twoim mieszkaniu, które nie będą wymagały usuwania istniejących ościeżnic? Dzięki wysokim umiejętnościom naszych specjalistów to marzenie może się spełnić.

Zachęcamy do kontaktu!

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...