Montaż drzwi Grudziądz

 

Znudziła Ci się dotychczasowa aranżacja wnętrza i chcesz wprowadzić do niej nowy, ciekawy akcent? Oferujemy montaż drzwi w Grudziądzu, który pozwoli Ci na mały lifting pomieszczenia bez konieczności skazywania się na długie i uciążliwe prace remontowe. Nasze usługi to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą demontować istniejących ościeżnic. Realizowana przez nas wymiana drzwi w Grudziądzu przebiega bardzo szybko i sprawnie – wszystkie prace montażowe zazwyczaj wykonujemy w ciągu jednej doby!

Montaż drzwi Grudziądz w wykonaniu specjalistów

Klienci chwalą sobie współpracę z firmą Stare Futryny, ponieważ montaż drzwi wewnętrznych w naszym wykonaniu stanowi gwarancję estetycznego efektu. Osiągamy to dzięki dużemu doświadczeniu naszych pracowników, którzy działają sprawnie i precyzyjnie.

W jaki sposób montujemy drzwi w Grudziądzu? To zależy od życzenia klienta, ponieważ proponujemy dwie metody. Pierwsza z nich polega na wykorzystaniu drzwi z nakładkami na stare futryny, dzięki którym można dokładnie zamaskować dotychczasowe ościeżnice, a światło przejścia zostaje zmniejszone zaledwie o 3-4 cm. Inną opcją jest montaż drzwi na wymiar – w jego ramach dopasowujemy skrzydło drzwiowe do rozmiarów istniejącej ościeżnicy. Warto podkreślić, że zapewniamy profesjonalne doradztwo naszego fachowca, który samodzielnie wykona wszystkie niezbędne pomiary.

Drzwi na stare futryny Grudziądz – elegancka ozdoba Twojego wnętrza

Klienci mogą u nas wyposażyć się w stylowe drzwi renomowanych firm, takich jak np. Vivento bądź Porta. Znajdą dla siebie tu coś zarówno osoby hołdujące klasyce, jak i miłośnicy nowoczesności.

Zachęcamy do kontaktu!

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...