Montaż drzwi Jelenia Góra

 

Czujesz, że przyszedł czas na zmiany w aranżacji Twojego wnętrza i szukasz firmy, która wymienia drzwi wewnętrzne klientom z Jeleniej Góry? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Oferujemy profesjonalny montaż drzwi na stare futryny, który uchroni Cię przed uciążliwym remontem i wielogodzinnym sprzątaniem po usuwaniu istniejących ościeżnic. Doświadczenie i umiejętności naszych pracowników sprawią, że efekt końcowy będzie dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący.

Drzwi na stare futryny Jelenia Góra – mały lifting aranżacji

Wymianę drzwi bez usuwania dotychczasowych ościeżnic możemy zrealizować na różne sposoby.

  • Montaż skrzydeł drzwiowych na wymiar – jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie, to nasz specjalista przyjedzie do Ciebie i wykona wszystkie niezbędne pomiary. Na podstawie zebranych danych powstanie skrzydło drzwiowe idealnie dopasowane do rozmiarów aktualnej ościeżnicy, nawet tej o nietypowej szerokości lub wysokości. Dzięki temu zamontowane drzwi prezentują się bardzo estetycznie i są w pełni funkcjonalne.
  • Montaż drzwi z nakładkami na stare futryny, za pomocą których można skutecznie zakryć dotychczasowe ościeżnice. Dużą zaletą tego typu montażu jest to, że światło przejścia zostaje zmniejszone o jedyne 3-4 cm. Można powiedzieć, że wykorzystanie drzwi z nakładkami stanowi koncepcję idealnie łączącą w sobie walory praktyczne i wizualne. Warto dodać, że w przypadku tego rozwiązania również zapewniamy przyjazd naszego pracownika i wykonanie przez niego potrzebnych pomiarów.

Fachowa wymiana drzwi Jelenia Góra

Interesują Cię nowe drzwi wewnętrzne, ale nie wiesz, ile zajmuje cały proces wymiany? W naszym przypadku okres od zamówienia drzwi do ich montażu trwa około ośmiu do dwunastu tygodni. Jest on nieco dłuższy niż w przypadku zakupu standardowego modelu, co wynika z tego, że każde drzwi produkowane są na wymiar. Jednak unikalny efekt z nawiązką rekompensuje odrobinę dłuższy czas oczekiwania – dostarczone i zamontowane przez naszych pracowników drzwi doskonale wkomponują się w Twoją aranżację.

Zastanawiasz się pewnie również, jak długo trwa sama wymiana drzwi w mieszkaniu. Nasi fachowcy pracują bardzo sprawnie i rzetelnie, dzięki czemu ten proces zajmuje zazwyczaj jeden dzień.

Drzwi wewnętrzne Jelenia Góra – wybierz swój styl

Firma Stare Futryny zapewnia klientom zarówno profesjonalny montaż, jak i szeroki wybór drzwi cenionych marek. W naszej ofercie znajdziesz stylowe propozycje od takich producentów jak między innymi Porta czy Vivento. Zdajemy sobie sprawę, że preferencje naszych klientów potrafią być diametralnie różne, stąd dbamy o urozmaicony wachlarz modeli do wyboru. Znajdą u nas odpowiednie drzwi dla siebie osoby zafascynowane stylem loftowym oraz zauroczone minimalizmem, rodem ze Skandynawii. Jeśli wolisz rustykalny klimat przywodzący na myśl urokliwą chatę na wsi, wśród dostępnych w naszej ofercie modeli drzwi obecne są takie, które pomogą Ci odtworzyć to wyobrażenie w rzeczywistości. A może szukasz czegoś stonowanego, nawiązującego stylem do eleganckiej klasyki? Nie ma problemu – proponujemy wiele drzwi, idealnie wpasowujących się w tradycyjnie urządzone wnętrza.

Wahasz się odnośnie tego, które drzwi wybrać? Nasi doradcy z przyjemnością Ci pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. Uzyskasz fachowe wsparcie nie tylko na etapie podejmowania decyzji o zakupie danego modelu, ale także w zebraniu koniecznych wymiarów, montażu drzwi oraz ich serwisie.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...