Montaż drzwi Wałbrzych

 

Szukasz zaufanych specjalistów, którzy wymieniają drzwi wewnętrzne bez remontu w Wałbrzychu? Oferujemy montaż drzwi, który nie wymaga usuwania dotychczasowych ościeżnic. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzisz sobie długiego i hałaśliwego remontu oraz sprzątania bałaganu powstałego w jego trakcie. Zlecając nam montaż drzwi wewnętrznych w Wałbrzychu, możesz liczyć na sprawnie i solidnie wykonaną pracę.

Montaż drzwi Wałbrzych – zaufaj doświadczonym profesjonalistom

Dbamy o to, aby wymiana drzwi w Wałbrzychu w naszym wykonaniu gwarantowała efekt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Proponowany przez nas montaż drzwi wewnętrznych jest bardzo komfortowy, ponieważ najczęściej nie trwa dłużej niż jeden dzień. Jak montujemy drzwi wewnętrzne w Wałbrzychu?

Pierwszy wariant montażowy polega na wykorzystaniu drzwi z nakładkami na futryny. Umożliwiają one precyzyjne zamaskowanie zużytych ościeżnic, zmniejszając przy tym światło przejścia zaledwie o 3-4 cm. Drugą opcją jest montaż drzwi na wymiar. Nasz pracownik przyjedzie do Twojego mieszkania i zmierzy rozmiar ościeżnicy, a następnie do tego dostosowane zostaną wymiary wybranych przez Ciebie skrzydeł drzwiowych.

Estetyczne drzwi na stare futryny Wałbrzych

Oferujemy drzwi uznanych marek takich jak m.in. Porta czy Vivento. Duża liczba dostępnych produktów oraz różnorodność wariantów kolorystycznych sprawiają, że znajdą coś dla siebie zarówno entuzjaści nowoczesnych wnętrz, jak i miłośnicy klasycznej stylistyki.

Zapraszamy do kontaktu.

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...