1. Jaki jest termin realizacji?

Wszystkie drzwi zamawiane są na określony wymiar, dlatego termin ich produkcji jest nieco dłuższy niż drzwi standardowych i wynosi około 8 tygodni. Uwzględniając obecne montaże zazwyczaj umawiamy się w terminie 2-3 miesięcy od momentu podpisania umowy.

2. Jak długo trwa montaż?

Większość realizacji odbywa się w ciągu jednego dnia. Montaż drzwi z ościeżnicą nakładkową trwa około 2 godzin. Natomiast montaż jednego skrzydła drzwiowego dopasowanego do starej futryny zajmuje niecałą godzinę.

3. Jak wygląda montaż ościeżnic nakładkowych?

Taki montaż rozpoczyna się od usunięcia zawiasów i jest to jedyna ingerencja w starą futrynę. Większość usług wykonywana jest na miejscu u klienta, dzięki czemu można dokładnie spasować ościeżnicę z futryną. Nowa ościeżnica montowana jest na pianę, bez użycia dodatkowych kotew i kołków. Jest to trwała technologia, która pozwala na zastosowanie drzwi zarówno płytowych jak i ramowych.

4. Jak wygląda montaż drzwi na starych futrynach?

Taki montaż odbywa się bez usuwania poprzednich zawiasów ze starej futryny. W nowych skrzydłach drzwiowych nawiercamy zawiasy w miejscach, które pozwolą na ich dokładne dopasowanie do ościeżnicy. Na futrynach stalowych można zastosować zarówno drzwi płytowe jak i ramowe.

5. Czy muszę sam pomierzyć drzwi?

Nie, dokona tego nasz wyspecjalizowany pracownik.

Producenci
Erkado
KMT Stal
Vivento
Porta
Kosakowski
Verte