Pytania i odpowiedzi - FAQ

Wszystkie drzwi produkowane są na określony wymiar, dlatego termin ich wykonania jest nieco dłuższy niż drzwi standardowych, i wynosi około 8 tygodni. Uwzględniając obecne montaże umawiamy się w terminie 2-3 miesięcy od momentu podpisania umowy.

Tak, żeby przystąpić do realizacji zamówienia, konieczna jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości zlecenia. Przyjmujemy płatność gotówką/kartą/przelewem.

Większość realizacji odbywa się w ciągu jednego dnia. Montaż jednych drzwi z ościeżnicą nakładkową trwa 1-2h. Natomiast dopasowanie skrzydła drzwiowego do starej futryny zajmuje 0,5-1h.

Nie, dokona tego nasz wyspecjalizowany pracownik.

Montaż rozpoczyna się od usunięcia zawiasów i jest to jedyna ingerencja w starą futrynę. Nowa ościeżnica montowana jest na pianę poliuretanową, bez użycia kotew i kołków. Jest to trwała technologia, która pozwala na zastosowanie drzwi zarówno płytowych, jak i ramowych. Ponieważ ościeżnica wyprodukowana jest na konkretny wymiar, dlatego skutecznie zasłania starą futrynę.

Taki rodzaj montażu zazwyczaj odbywa się bez potrzeby usunięcia zawiasów z futryny. W nowych skrzydłach drzwiowych nawiercamy zawiasy w miejscach, które pozwolą na ich dokładne dopasowanie do starej ościeżnicy. Zastosowanie takiego rozwiązania możliwe jest zarówno w przypadku drzwi płytowych, jak i ramowych.

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...