Montaż drzwi Zielona Góra

Zastanawiasz się, jak wymienić drzwi wewnętrzne w swoim domu w Zielonej Górze, bez skazywania się na długotrwały, męczący remont? Wystarczy podjąć współpracę z firmą Stare Futryny! Co nas wyróżnia? Specjalizujemy się w montażu drzwi na stare futryny, który nie wymaga usuwania istniejących ościeżnic. Zdobywane przez lata doświadczenie i umiejętności powodują, że wymiana drzwi w naszym wykonaniu jest bardzo sprawna i nie trwa zwykle dłużej niż dobę. A co ważniejsze, estetyczny efekt jest gwarantowany!

Montaż drzwi Zielona Góra – skorzystaj z usług wykwalifikowanych specjalistów

Demontaż ościeżnic wiąże się z hałasem i bałaganem, który potem trzeba przez wiele godzin sprzątać. Proponowana przez nas wymiana drzwi w Zielonej Górze umożliwia uniknięcie tych prac remontowych. Montaż drzwi wewnętrznych realizujemy na dwa sposoby. Jeden z nich polega na użyciu drzwi z nakładkami na futryny, które pozwalają na dokładne zakrycie istniejących ościeżnic. Co istotne, światło przejścia zmniejsza się zaledwie o 3-4 cm. Oferujemy także montaż drzwi na wymiar – skrzydło drzwiowe jest wyprodukowane pod wymiar ościeżnicy, zmierzonej wcześniej przez naszego wykwalifikowanego pracownika.

Drzwi na stare futryny Zielona Góra – modele od uznanych producentów

Profesjonalny montaż drzwi w Zielonej Górze to nie jedyny plus naszej oferty. Klienci cenią nas także za to, że oferujemy szeroki wybór drzwi renomowanych marek, w tym m.in. Porta i Vivento. Proponujemy zarówno modele pasujące do klasycznych aranżacji, jak i te, które są idealne do nowoczesnych czy rustykalnych wnętrz.

Zapraszamy do kontaktu.

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...