Montaż drzwi Warszawa

Jak odświeżyć mieszkanie? Wystarczy kupić drzwi wewnętrzne od FIRMY HANDLOWO-USŁUGOWEJ SŁAWOMIR RADAJEWSKI, która oferuje montaż drzwi na stare futryny w Warszawie i wielu innych miastach. Szybko, sprawnie, tanio i bez męczących remontów - tak przebiega wymiana drzwi z pomocą naszych fachowców! Chcesz się przekonać? Zapraszamy do osobistego kontaktu.

Drzwi wewnętrzne do salonu, sypialni, łazienki

Solidne drzwi wewnętrzne na wymiar pozwalają odciąć się, na przykład w zaciszu sypialni, od dźwięków dochodzących z pozostałych części domu. Jeśli chcesz uatrakcyjnić wnętrza, zainwestuj w nowe drzwi wewnętrzne na stare futryny - taka usługa sprawia, że bez kurzu i hałasu wymienisz stare drzwi. Montaż drzwi wewnętrznych na stare futryny możliwy jest na dwa sposoby:

  • z zastosowaniem specjalnych nakładek na ościeżnicę,
  • na wymiar, z wykorzystaniem starej futryny, w którą wstawia się nowe drzwi.

Dlaczego warto zainwestować w usługi naszej firmy? Ponieważ pracujący u nas fachowcy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dlatego potrafią doradzić, jaki produkt wybrać. Wykonają niezbędne pomiary na miejscu, w Twoim mieszkaniu czy domu w Warszawie, a Ty nie będziesz musiał nigdzie jeździć. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię drzwi takich marek, jak Porta czy Vivento i… gotowe! Co więcej, wszystkie prace będą trwały zaledwie jeden dzień, czyli znacznie krócej niż w przypadku tradycyjnej wymiany drzwi związanej z demontażem istniejącej ościeżnicy. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Warszawy!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Region A i B
STARE FUTRYNY S.C.

ul. Gruszowa 15,
62-006 Bogucin
(Dojeżdżamy do klienta)

Region C
FHU SŁAWOMIR RADAJEWSKI

Brzeski 80
98-160 Sędziejowice
(Dojeżdżamy do klienta)

Pomiar w okolicach siedziby jest bezpłatny. Obsługa dalszych rejonów może się wiązać z dodatkową opłatą za dojazd.

Wypełnij formularz
Producenci
Erkado
KMT Stal
Vivento
Porta
Wikęd
Verte