Montaż drzwi Warszawa

Jak odświeżyć mieszkanie? Wystarczy kupić drzwi wewnętrzne od FIRMY STAREFUTRYNY.PL SŁAWOMIR RADAJEWSKI, która oferuje montaż drzwi na stare futryny w Warszawie i wielu innych miastach. Szybko, sprawnie, tanio i bez męczących remontów - tak przebiega wymiana drzwi z pomocą naszych fachowców! Chcesz się przekonać? Zapraszamy do osobistego kontaktu.

Drzwi wewnętrzne do salonu, sypialni, łazienki

Solidne drzwi wewnętrzne na wymiar pozwalają odciąć się, na przykład w zaciszu sypialni, od dźwięków dochodzących z pozostałych części domu. Jeśli chcesz uatrakcyjnić wnętrza, zainwestuj w nowe drzwi wewnętrzne na stare futryny - taka usługa sprawia, że bez kurzu i hałasu wymienisz stare drzwi. Montaż drzwi wewnętrznych na stare futryny możliwy jest na dwa sposoby:

  • z zastosowaniem specjalnych nakładek na ościeżnicę,
  • na wymiar, z wykorzystaniem starej futryny, w którą wstawia się nowe drzwi.

Dlaczego warto zainwestować w usługi naszej firmy? Ponieważ pracujący u nas fachowcy stale podnoszą swoje kwalifikacje, dlatego potrafią doradzić, jaki produkt wybrać. Wykonają niezbędne pomiary na miejscu, w Twoim mieszkaniu czy domu w Warszawie, a Ty nie będziesz musiał nigdzie jeździć. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię drzwi takich marek, jak Porta czy Vivento i… gotowe! Co więcej, wszystkie prace będą trwały zaledwie jeden dzień, czyli znacznie krócej niż w przypadku tradycyjnej wymiany drzwi związanej z demontażem istniejącej ościeżnicy. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Warszawy!

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...