Montaż drzwi Wrocław


Planujesz zmianę w wystroju mieszkania i szukasz profesjonalnej firmy, która montuje drzwi wewnętrzne bez usuwania ościeżnic we Wrocławiu i okolicach? Nasi specjaliści zrealizują dla Ciebie tę usługę w taki sposób, że efekt spełni Twoje oczekiwania. Montaż drzwi we Wrocławiu w naszym wykonaniu pozwoli Ci uniknąć uciążliwych i przedłużających się prac remontowych. Dbamy o wygodę i zadowolenie klientów, dlatego wymienimy drzwi sprawnie oraz precyzyjnie.

Fachowy montaż drzwi wewnętrznych Wrocław

Jak przebiega wymiana drzwi we Wrocławiu z naszą firmą? Jedno z oferowanych przez nas rozwiązań opiera się na wykorzystaniu drzwi z nakładkami na istniejące ościeżnice. Dzięki nim możemy dokładnie zamaskować stare futryny i uzyskać atrakcyjny efekt. Warto podkreślić, że światło przejścia zmniejszy się w tym przypadku jedynie o 3-4 cm.

Eleganckie drzwi na stare futryny Wrocław

Zastosowanie drzwi z nakładkami na futryny to nie jedyna opcja, z której może skorzystać klient. Innym proponowanym przez nas rozwiązaniem jest montaż skrzydeł drzwiowych na wymiar. Podobnie jak przy wyborze drzwi z nakładkami na futryny, tak i w tym przypadku, nasz fachowiec przyjedzie do domu lub mieszkania klienta i wykona odpowiednie pomiary. Pozwolą one później dostosować wskazane skrzydło drzwiowe do rozmiarów ościeżnicy.

Sprawna wymiana drzwi Wrocław i okolice

Jak długo trwa cały proces wymiany drzwi w naszym wykonaniu – od momentu ich zamówienia do samego montażu? Decydując się na współpracę z nami, klient podczas pomiaru zamawia drzwi na konkretny wymiar. Z tego powodu ich wyprodukowanie trwa ok. 8 tygodni, czyli nieco dłużej niż przy zakupie standardowych drzwi. Warto uzbroić się jednak w cierpliwość, bo drzwi tak dostosowane do potrzeb klienta staną się prawdziwą ozdobą jego aranżacji.

Ile czasu zajmuje sam montaż drzwi w mieszkaniu klienta? W większości przypadków cały proces trwa maksymalnie jeden dzień.

Drzwi wewnętrzne Wrocław – wybierz wymarzony model!

Klienci cenią współpracę z nami nie tylko za profesjonalny montaż, ale także duży wybór drzwi renomowanych producentów. W naszej kolekcji znajdziesz różnorodne skrzydła drzwiowe takich marek jak m.in. Vivento czy Porta. Wiemy, jak odmienne potrafią być gusta klientów, dlatego proponujemy modele, które docenią entuzjaści skandynawskiego minimalizmu, rustykalnej sielanki czy tradycyjnej elegancji. Dzięki temu z pewnością znajdziesz wśród nich drzwi wewnętrzne będące doskonałym ukoronowaniem Twojej aranżacji.

Nie wiesz, na co się zdecydować? To żaden problem, nasi doradcy pomogą Ci na każdym etapie współpracy – od wyboru produktu, po zebranie potrzebnych wymiarów, aż po montaż drzwi wewnętrznych i ich serwis.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, jakich drzwi potrzebujesz.

Producenci

logo firmy 1
logo firmy 2
logo firmy 3
logo firmy 4
logo firmy 5
Loading...